BURSA ESTETİK® Meme Estetiği Ameliyatlarında 3D Vectra - Meme Ameliyatı sonrası görüntünüzü merak ediyorsanız bize danışmadan karar vermeyin!☎ 0224 233 5700 
Hemen Arayın Online Randevu

Göğüs Ucu ve Meme Başı Çöküklüğü Ameliyatı

Göğüs Ucu ve Meme Başı Çöküklüğü Ameliyatı – Bursa Estetik – Op.Dr.Alper Bayraktar Bursa istanbul

Göğüs ucu ve meme başı çöküklüğü estetik ameliyatları ile daha hızlı ve daha kolay meme rekonstrüksiyonu iz bırakmadan meme ucu estetiği göğüslerdeki sarkma sorunu iz bırakmadan Gömük meme ucu, çökük meme ucu, gömülü meme ucu, gömük meme başı, çökük meme başı, gömülü meme başı sorunları meme ucu estetiği uygulamaları ile kavuşabilirsiniz. Göğüs ucu ameliyatı  - Meme ucu estetiği uygulamaları Meme başı ve göğüs ucu estetiği, çökük meme başı, meme ucunun olmaması ve göğüs ucu çöküklüğü tedavisi hakkında bilgiler Op.Dr. Alper Bayraktar tarafından Bursa ve İstanbul'daki estetik merkezlerimiz de yapılmaktadır.

Göğüs Ucu ve Meme Başı Estetiği

MEME UCU ESTETİĞİ

Çökük göğüs ucu içe dönük veya çökük meme başı, kadınlarda fonksiyonel, estetik ve psikolojik sorunlara yol açan ve cerrahi olarak düzeltilebilen bir durumdur.

Meme ucu hem emzirme hem de estetik görüntü nedeniyle kadınlarda önemli bir bölgedir. Meme ucu en sık rastlanılan sorunu, meme ucunun içeriye gömülü olmasıdır. Tıbbi literatürde “ inversiyon ” şeklinde tanımlanır. İnversiyon genellikle küçük göğüslü kadınlarda gözlenir. Beraberinde meme büyütme operasyonu da planlanıyor ise mevcut problem meme büyütme ameliyatı ile giderilmiş olur.

Ancak hastanın meme büyütme ameliyatı düşüncesi olmaksızın sadece meme ucunun probleminin çözümünü istiyorsa meme ucunun ameliyatı ile veya ameliyat olmaksızın sorunun çözümünü sağlayacak çeşitli yöntemler mevcuttur.

Meme uçlarında asimetriye de rastlanmaktadır. Bu durumlarda tercih edilen yöntem büyük meme ucunu küçülterek simetriyi sağlamak şeklindedir.

Meme ucuyla ilgili başka bir sorun da meme kanseri sonrası yeniden meme yapıldığı durumlarda yeniden oluşturulan meme dokusunda mevcut olmayan meme ucunun yeniden yapılmasıdır. Bu işlem içinde çok büyük çapta olmayan bir cerrahi işlem uygulanır. 

Meme ucu estetiği ameliyat fiyatları

Meme Ucu Estetiği | Gömük Meme Ucu | Çökük Meme Ucu | Gömülü Meme Ucu | Gömük Meme Başı | Çökük Meme Başı | Gömülü Meme Başı

Meme ucu estetiğinde fiyatların belirlenmesi hastanın meme ucuna ne kadar müdahale yapılacağı ile belirlenir. Göğüs ucu ameliyatın da genel anestezi olmayacağı için ameliyat normal göğüs estetiği ameliyatlarından daha ucuz olacaktır. Ayrıca dediğim gibi hastane maliyeti de kullanılan anestezi türü ile daha düşecek. 

Tabi ki net bir ücret belirlemek için bize muayene olmak şarttır. Bu muayene sonucunda net bir fiyat belirlenir. Ayrıca muayene ücreti de almadığımız için buyurun gelin size bir çay ikram edelim ve probleminizi nasıl çözeceğimizi düşünelim. 

Bursa Meme ucu estetiği 

iz bırakmadan Gömük meme ucu, çökük meme ucu, gömülü meme ucu, gömük meme başı, çökük meme başı, gömülü meme başı sorunları meme ucu estetiği

Op.Dr. Alper Bayraktar tarafından Bursa ve İstanbul'daki estetik merkezlerimiz de Doğal Görünümlü Meme ucu Estetiği ile Meme başı ve göğüs ucu estetiği, çökük meme başı, meme ucunun olmaması ve göğüs ucu çöküklüğü tedavisinde mükemmel Sonuç! Hemen bilgi için Bursa Estetik ve istanbul estetik kliniklerimize bekliyoruz.

Meme Ucu Estetiği, Meme Başı Estetiği, Gömük Meme Ucu, Çökük Meme Ucu, Gömük Meme Başı, Çökük Meme Başı, inverted nipple konularında bilgi almak için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

Bu formu doldurarak ya da Telefonla ÜCRETSİZ olarak randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz İlk Muayene Randevu Formu

Comments   

0 #2 Doğum sonrası meme ucu estetiğiEsra Says 2016-11-18 12:02
merhabalar doğumdan sonra göğüslerim sarktı ve küçüldü. o yuzden estetik operasyon yaptırmayı düşünüyorum ortalama bir fiyat verebilir misiniz?
Quote
0 #1 Meme ucum içe çökük ve göğüs ucum çok küçükDilek Says 2016-11-18 12:00
Merhaba. Meme ucum içe çökük ve göğüs ucum çok küçük Çocuğumu da emziremedim. Ben bunun tedavisi olduğunu bir kaç yıl önce öğrendim.Mümkün müdür? Meme ucu estetiğinde ameliyatsız çözüm olabilir mi? Teşekkürler…
Quote

Add comment


Göğüs MEME estetik operasyon Bursa Estetik Bursa estetik cerrahi estetik ameliyatlar istanbul estetik Meme Ucu Estetiği Meme Ucu Ameliyatı Meme Ucu Estetiği Bursa Meme ucu Göğüs Ucu Çöküklüğü Ameliyatı Meme Ucu Çöküklüğü Ameliyatı Çökük meme uçlarının düzeltilmesi inverted nipple tedavisi inverted nipple estetik ameliyatı iz bırakmadan meme ucu estetiği iz bırakmadan göğüs ucu estetiği Gömük meme ucu Gömük meme ucu ameliyatı Gömük meme ucu estetiği çökük meme ucu çökük meme ucu ameliyatı çökük meme ucu estetiği gömülü meme ucu gömülü meme ucu estetiği gömülü meme ucu ameliyatı gömük meme başı gömük meme başı estetiği gömük meme başı ameliyatı çökük meme başı çökük meme başı estetiği çökük meme başı ameliyatı gömülü meme başı sorunları gömülü meme başı ameliyatları gömülü meme başı tedavisi Meme Ucu Ameliyatları Meme Ucu Ameliyatları Bursa Meme Ucu Ameliyatları İstanbul memenin ucunun olmaması gögüs ucunun içeri kaçması gögüs ucunun içeri kaçması ameliyatı gögüs ucu olmayan kadın gögüs ucunun içe gitmesi memenin ucu yoksa gögüs ucu nasıl çıkar niplette fiyat niplette meme ucu sorunları meme başı kısalığı Meme ucu estetiği ameliyat fiyatları Meme ucu estetiği fiyatları Meme ucu estetiği ameliyatı göğüs ucu estetiği göğüs ucu estetiği fiyatları Meme ucu estetiği sgk Meme ucu estetiği ssk Meme ucu estetiğinde sgk gerçerlimi Göğüs ucu ameliyatı Göğüs ucu ameliyatı izmir Göğüs ucu ameliyatı Bursa Göğüs ucu ameliyatı istanbul Göğüs ucu ameliyatı ankara İRİ MEME UÇLARI KÜÇÜLTÜLEBİLİR Mi?

Op.Dr.Alper Bayraktar

Bizi takip etmeye devam edin. Yeniliklerimizden ilk önce siz haberdar olun.

SOSYAL MEDYA:

    

Bursa Estetik

Lütfen daha iyi bir hizmet için bilgi almak istediğiniz konularda bizimle irtibata geçin::
  info (@) bursaestetik.com.tr
  +90 224 233 57 00
  +90 224 233 58 00
 © Design Bursa Web Tasarım

© Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif operasyonlar hakkında yanıltıcı ve kulaktan dolma bilgilerden arındırılmış, dünya tıp literatürü göz önünde bulundurularak hazırlanmış bilimsel bilgileri bulabileceğiniz bu sitede Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Bayraktar aklınıza takılabilecek her türlü soruya kendi tıbbi ve etik  anlayışı doğrultusunda cevap vermeye çalışmıştır.

Bu sitede okuyacağınız tüm yazılar Op. Dr. Alper Bayraktar tarafından bizzat kaleme alınmış kişisel görüşleri de içermektedir.

Site telif hakları yasalarınca korunmaktadır ve içeriğin sahibinden habersiz kopyalanması, dağıtımı ve değiştirilmesi yasal  süreçleri başlatacaktır. Telif hakları ihlali durumunda site içeriğini kopyalayanlar tüm bu koşulları kabul etmiş sayılırlar.